آیتم‌های ترند

سرفصل مطالب

کت‌ و شلوارهای سفید  یکی از ترندهای محبوب سال 2024 هستند.این کت ‌و شلوارها می‌توانند برای استایل‌های رسمی و غیررسمی استفاده شوند و ظاهری شیک و مدرن ایجاد کنند.کت‌ و شلوارهای سفید را می‌توان با انواع اکسسوری‌ها ست کرد و استایل‌های مختلفی را ایجاد کرد.
شلوارهای واید که در میان خانم‌ها بسیار محبوب هستند، نیز ترند است و به راحتی می‌توان آن را با انواع کت،مانتو و شومیز ست کرد.شلوار واید به شلواری گفته می‌شود که در قسمت کمر و باسن تنگ بوده و از ران تا پایین پا گشاد هستند.
یکی از انواع استایل ترند امسال، دامن‌های مینی بسیار کوتاه است که سوپرمدل‌های دهۀ 90 میلادی را به خاطر ما می‌آورد. این نوع دامن‌ها را می‌توان به‌ همراه انواع نیم‌تنه‌ها پوشید تا زیبایی بیشتری به استایل شما بدهد.
یکی دیگر از ترند‌های کلیدی برای سال 2024، کت بلند است که به عنوان یک گزینه برای لباس بیرونی، بسیار شیک و کاربردی عمل می‌کند. این آیتم کلاسیک، همراه با پیچ و تاب‌های مدرن مانند فرم‌های اغراق‌آمیز و بزرگ، دوباره به دنیای مد بازگشته است. ‌
با بازگشت زیبایی‌شناسی باله در دنیای مد، پاپیون به یکی جدیدترین ترندهای دنیای مد و فشن تبدیل شده است و در کانون توجه قرار دارد. تا حدی که گفته می‌شود پاپیون ستون اصلی و یکی از ترندی‌ترین آیتم‌های مد امسال خواهد بود. امسال پاپیون فراتر از لوازم جانبی مو بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

مقالات مرتبط

مجله نیواریا

وست

محصول مورد نظر خود را جستجو کنید :