رنگ در استایل

سرفصل مطالب

اگر به رنگ‌شناسی استایل اهمیت ندهید، تعادل و جذابیت در ظاهرتان از دست می‌رود. رنگ‌هایی وجود دارند که رنگ پوست شما را تکمیل و ظاهرتان پر جلوه می‌کنند. یک ترکیب رنگ مناسب در استایل، شما را شاداب و سرزنده نشان می‌دهد.
(رنگ آبی)
آبی به عنوان رنگی قابل اعتماد، مورد اطمینان و متعهد تلقی می‌شود. یکی از رنگ‌هایی است که ویژگی جنسیتی کمتری دارد و هم برای زنان و هم برای مردان خوشایند است.
(رنگ صورتی)
بسته به ارزش یا شدت رنگ صورتی تغییرات روحی گوناگونی را بوجود می‌آورد.صورتی بسیار انرژیک، جوان و مولد حس حرکت است.این رنگ جالب و مهیج است، بسیار زودگذر به چشم می‌آید و تاثیرش به اندازه قرمز دوام ندارد.
(رنگ نارنجی)
نارنجی به لحاظ دما، داغ‌ترین رنگ در میان رنگ‌ها است. همچنین یک رنگ مهیج و همواره تداعی شعاع پرتوهای خورشید در پاییز است.این رنگ بیشتر به عنوان رنگی بازیگوش، اجتماعی و شاد است.
(رنگ سفید)
سفید پاکی و سادگی را تداعی می‌کند. چشمان آدمی، سفید را به عنوان یک رنگ درخشان می‌بیند و به همین دلیل برای ایجاد تضاد در نماد‌ها استفاده می‌شود.سفید کالاها را با حس شفافیت و تمیزی آغشته می‌کند.
(رنگ سیاه)
مصرف‌کننده، رنگ سیاه را به عنوان قوی‌ترین، نمایشی‌ترین، چشم‌نوازترین و گران‌ترین محصول می‌نگرد.قدرت رنگ سیاه در بسیاری از انواع محصولات، سطح بالا و مد روز دیده می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

محصول مورد نظر خود را جستجو کنید :