10 ترکیب رنگ لباس عالی برای سال 2022

سرفصل مطالب

10 ترکیب رنگ لباس عالی برای سال2022

انتخاب رنگ های مناسب می تواند استایل شما را بسازد یا آن را خراب کند. بنابراین، طبیعی است که هنگام امتحان رنگ های جدید کمی احساس ناراحتی کنید. اما، این بدان معنا نیست که شما باید به رنگ سر تا پا مشکی پایبند باشید. در اینجا، ما شما را با انواع ترکیب های رنگی آشنا می کنیم که استایل شما را هیجان انگیز و تقویت می کند. از لباس‌های سبز و زرد پررنگ گرفته تا مجموعه‌های صورتی و خاکستری ، این ایده‌ها به شما یاد می‌دهند که چگونه در استایل خود از رنگ های متضاد استفاده کنید.آیا برای در آغوش گرفتن رنگین کمان آماده اید؟ دراینجا ترکیب رنگ لباس هایی که باید امسال امتحان کنید، آورده شده است.

سبز و زرد

هیچ چیز جذاب تر از حس تازگی در یک روز گرم تابستانی نیست و این ترکیب رنگ دقیقاً همین است. تازه و جدید، سبز و زرد روی اکثر چهره ها عالی به نظر می رسد. اگر پوست برنزه دارید، روی خردلی، خاکی و سبز تیره تمرکز کنید. اگر پوستتان روشن است، با اضافه کردن رنگ‌های زرد روشن و سبزهای کمانی، استایلتان را چشمگیر کنید.

برای تثبیت این ترکیب رنگ، یک کت زرد را با دامن خاکستری ساده یا یک شلوار جین ترکیب کنید. سپس، یک پیراهن سفید و اکسسوری  سبز را برای ظاهری جدید اضافه کنید. تکنیک مسدود کردن رنگ یک راه آسان برای افزایش سرزندگی و انتقال کمد لباس زمستانی به ماه های گرمتر است. فقط چند رنگ ثابت به لباس خود اضافه کنید و تحول را تماشا کنید. اما به یاد داشته باشید، آن را ساده نگه دارید و از آمیختن آن نترسید.

10 ترکیب رنگ لباس عالی برای سال2022

آبی کم رنگ و صورتی

ترکیب رنگ صورتی‌های ملایم و آبی ممکن است ظریف به نظر برسند، اما وقتی به شیوه‌ای درست طراحی شوند، می‌توانند چشم‌نواز باشند. این ترکیب رنگ، شما را به یاد بوی ملایم یاس و نسیم گرم بهاری می اندازد.

یک ژاکت کشمیری آبی ملایم یا یک ژاکت صورتی را امتحان کنید تا استایلی روزانه داشته باشید که بقایای زمستان را از بین می برد. یک مجموعه کلاسیک تمام مشکی را با ترکیب رنگ های پاستلی زیبا کنید.اکسسوری های خود را زیاد کنید. این ترکیب رنگ به خوبی با کفش‌های سفید متناسب است تا پالت رنگ را یکدست کند.

10 ترکیب رنگ لباس عالی برای سال2022

قرمز و آبی

ترکیب رنگ قرمز و آبی یکی از ظاهر مورد علاقه ما در تمام دوران است. ما به شما می گوییم که چطور می‌توانید یک شلوار جین را با یک کت قرمز رنگ و کفش های پاشنه بلند تلفیق کنید. استایلی چشمگیر خواهید داشت و ظاهر غیر رسمی را شیک می کنید.

چه کسی می تواند از کنار یک پیراهن راه راه کلاسیک بگذرد؟ وقتی با یک شلوار جین و کت قرمز پوشیده می‌شود. از طرف دیگر، می توانید یک پیراهن سفید شفاف زیر ژاکت خود بپوشید تا تندی قرمز با تضاد شلوار جین آبی خود را برجسته کنید.

10 ترکیب رنگ لباس عالی برای سال2022

آبی تیره و فیروزه ای

آبی تیره را با فیروزه ای ترکیب کنید و رنگی قدرتمند و درخشان خواهید داشت. به صرف صبحانه در یک رستوران شیک فکر کنید و این ترکیب رنگ را با ظرافت و کلاس بپوشید. لزوماً لازم نیست آن را با رنگ های خنثی مانند سفید یا کرم تلفیق کنید، و این یکی از آن ترکیب هایی است که می تواند با اکسسوری های نقره ای و طلایی عالی به نظر برسد و یک ترکیب استایل همه کاره را ایجاد کند.

یک لباس آبی سلطنتی، همراه با یک کفش فیروزه ای تخت، شما را بدون در نظر گرفتن موقعیت، عالی به نظر می رساند. میتوانید آن را با یک گردنبند نیز ست کنید.

10 ترکیب رنگ لباس عالی برای سال2022

نارنجی و آبی

رنگ نارنجی و آبی بهترین طرح رنگ برای ترکیب است. شلوار آبی را انتخاب کنید و یک تاپ نارنجی به آن اضافه کنید یا قطعه ای را انتخاب کنید که ترکیبی عالی از هر دو رنگ باشد. برای استایلی کمی متفاوت، مخلوط نارنجی سوخته را با آبی تیره تر امتحان کنید. هر روشی را که برای پوشیدن این رنگ ها انتخاب می کنید، حتما کفش مناسبی را اضافه کنید. یک صندل شکل درستی به لباس شما می دهد و تمام روشنایی را با هم در یک طلوع خورشید دوست داشتنی گره می زند.

10 ترکیب رنگ لباس عالی برای سال2022

برنز و زرشکی

ترکیب برنز و رنگ‌های خنثی روشن می‌تواند سخت باشد و ظاهر شما را بی‌تفاوت و بی‌نظم می‌کند، اما اگر آنها را با رنگ‌های غلیظی مانند قهوه‌ای استایل کنید، بهشت را خواهید داشت. نکته کلیدی برای هیجان انگیز نگه داشتن استایل و مناسب بودن با همه رنگ های پوست این است که مطمئن شوید بافت لباس و رنگ را با هم ترکیب می کنید، بنابراین دامن مخمل را با یک لباس مجلسی ساتن امتحان کنید. و در حالی که گرایش‌های مد معمولاً به شما توصیه می‌کنند که از ترکیب رنگ یکسان از سر تا پا در استایل خود خودداری کنید، این ظاهری است که نیازی به اجرای قوانین ندارید.

10 ترکیب رنگ لباس عالی برای سال2022

نارنجی و مشکی

چه استایلی شود اگر این ترکیب رنگی درخشان را به خوبی ترکیب کنید یا اکسسوری نارنجی و مشکی استفاده کنید. هیچ چیز به اندازه یک لباس درخشان و پررنگ و جسورانه یک لباس مشکی را بالا نمی برد و مطمئناً نارنجی این کار را انجام می دهد.

از پوشیدن یک شلوار رنگ روشن خجالت نکشید. یک شلوار گشاد با فاق بلند را امتحان کنید و با لباس های مخصوص این فصل، با پوشیدن یک تاپ نیم تنه مشکی، استایلتان را به رخ بکشید. برای آن دسته از که ترجیح می دهند لباس پوشیده تری انتخاب کنند، یک ژاکت گشاد و بزرگ را امتحان کنید. از اکسسوری های فاخر و پرزرق و برق قافل نشوید. یک کیف دستی با بند زنجیر درشت می تواند گزینه خوبی باشد.

10 ترکیب رنگ لباس عالی برای سال2022

طوسی و صورتی

صورتی و طوسی ظاهری عالی است که می توانید در تمام طول سال از آن استفاده کنید. هیچ محدودیتی در استفاده از این ترکیب رنگ لباس وجود ندارد. یک شلوار خاکستری تیره با تاپ صورتی ملایم می تواند بی نقص به نظر برسد. تم رنگی را با استفاده از اکسسوری گسترش دهید و فراموش نکنید که مورد ضروری این فصل – کلاه لبه پهن – را در آن قرار دهید.

10 ترکیب رنگ لباس عالی برای سال2022

بنفش و مرجانی

رنگ مرجانی زمانی برای رژ لب در نظر گرفته شده بود، اما رنگی که توسط ایتا بوتروز معروف شد، اکنون جای خود را به عنوان یکی از متنوع ترین رنگ ها گرفته است. پوشیدن بنفش و مرجانی لباس تابستانی عالی را ایجاد می کند.

رنگ مرجانی برای همه رنگ‌های پوست جذاب است، و رنگ‌ بنفش، کنتراست مناسبی به آن می‌دهد تا اطمینان حاصل شود که خیلی چشمگیر نیست. یک تاپ مرجانی را با کیف یا کفش بنفش روشن امتحان کنید و با اکسسوری های طلایی کمی آن را بشکنید.

10 ترکیب رنگ لباس عالی برای سال2022

بنفش و سفید

در حالی که رنگ سفید با هر چیزی ترکیب می شود، هیچ چیز خارق العاده تر از ترکیب آن با بنفش به نظر نمی رسد. این باعث می شود پوست شما کرمی به نظر برسد، و فقط حس زیبایی را به وجود می آورد. این ترکیب به قدری همه کاره است که می توانید برخی از لوازم جانبی طلایی و نقره ای را نیز با هم ترکیب کنید و ظاهر جذاب مورد استفاده در طول روز را به یک استایل شبانه دوستانه هم تبدیل کنید.

10 ترکیب رنگ لباس عالی برای سال2022

منبع : www.thetrendspotter.net

دیدگاهتان را بنویسید

مقالات مرتبط

محصول مورد نظر خود را جستجو کنید :