بهترین پالتو برای زمستان چیست ؟!

سرفصل مطالب

با سلام در این مطلب می خواهیم با شما در مورد پالتو های زمستانه صحبت کنیم با توجه به فرا رسیدن فصل زمستان و سرد شدن هوا، انتخاب لباسی مناسب که گرم و راحت باشد اهمیت زیادی دارد!  پالتو می تواند انتخاب مناسبی برای زمستان باشد .

زمانی که برای تهیه پالتو به بازار بروید می توانید مدل ها و طرح های فراوانی را پیدا کنید. اما آیا واقعا تمام این مدلها و طرح ها و پالتو های زمستانه مناسب زمستان هستند؟؟! با ما همراه باشید.

مهم ترین ویژگی پالتو برای زمستان

پالتو مناسب برای زمستان دارای ویژگی‌هایی است که حتماً باید به آنها توجه شود ، زیرا اگر در انتخاب خود توجه نکنید به احتمال زیاد لباسی بدون استفاده را تهییه خواهید کرد . در ادامه به نکات مهم خرید پالتو اشاره خواهیم کرد ، با ما همراه باشید .

سبک و گرم باشد

بسیاری از پالتو هایی که در بازار می‌بینید بسیار گرم هستند اما بسیاری از آنها لباس های سنگین هستند و زمانی که شما این پالتو ها را برتن می کنید احساس سنگینی خواهید کرد که باعث می‌شود در حرکت‌های عادی روزانه محدود شوید.

پس بسیار مهم است که پالتو در عین گرم بودن سبک و راحت باشد حتماً به این نکته توجه کنید که بسیار پر اهمیت است .

ضخیم و خشک نباشد

با توجه به بخش قبلی که در مورد آن صحبت کردیم بسیار اهمیت دارد که پالتو ما راحت باشد، در انتخاب خود به جنس پارچه توجه کنید که خشک یا ضخیم نباشد !!

قطعاً اگر اینگونه باشد باعث می شود که شما احساس راحتی نداشته باشید و همینطور پارچه های ضخیم معمولاً دچار پرز های فراوانی هستند که باعث می‌شود بدن شما احساس سوزش داشته باشد.

دارای طرح شلوغی نباشد

گاهاً شما مشاهده می‌کنید که پالتو های تولید شده دارای پارچه های نرم و سبک هستند اما به خاطر طرح شلوغ آنها این پالتوها بسیار سنگین خواهد بود پس حتماً توجه به اصل سادگی و سبک بودن و گرم بودن پالتو انتخابی کنید .

رنگ بندی

با اینکه رنگ بندی کاملا موضوعی سلیقه‌ای است اما ما باید نکاتی را در نظر بگیریم با توجه به اینکه در زمستان نور خورشید کم است:

بهتر است از رنگ‌هایی استفاده کنیم که بیشترین میزان جذب نور خورشید را داشته باشند تا به طور کامل گرمای ما را تامین کنند رنگ های تیره به خوبی از پس این کار بر می آیند و بیشترین میزان جذب نور خورشید را دارند .

* البته در سال‌های گذشته رنگ قهوه‌ای شتری (Camel) بسیار پرطرفدار بوده است.

پارچه پالتو

پارچه های متنوعی را می‌توانید پیدا کنید اما هر پارچه ای مناسب برای پالتو نمی‌باشد . مناسب ترین پارچه ها به شرح زیر می باشد :

کشمیر

پارچه دارای بافت ظریف است و پارچه ای نرم و بدون پرز است. پالتو با پارچه کشمیر معمولاً تنخور های بسیار مناسب دارند.

فوتر

این پارچه بسیار با کیفیت بوده یکی از پرفروش‌ترین پارچه‌ ها می‌باشد و کاملا عایق استاندارد است.این پارچه دارای رنگ بندی و طرح بندی متنوع می باشد که باعث پرطرفدار شدن آن شده است و این پارچه بسیار مقاوم و با دوام می باشد .

موهر

جزء پارچه‌های گرانقیمت به حساب می‌آید که بسیار نرم می باشد این پارچه پشمی از جنس ابریشم، مناسب ژاکت و پالتو می باشد.

جمع بندی

در بالا موارد مهم برای انتخاب پالتو را با هم مرور کردیم اما در نهایت این شما هستید که انتخاب خود را انجام می دهید. مادر نیواریا همواره تلاش کردیم تا با محصولاتی با کیفیت نیازهای شما را برطرف کنیم.

پالتو تولید شده در نیواریا با جنس فوتر و بافت می باشد که این پالتوها بسیار راحت و گرم میباشد شما برای مشاهده این پالتوها می توانید روی دکمه پایین کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

مقالات مرتبط

محصول مورد نظر خود را جستجو کنید :