رنگ سال 2022 پنتون، وِری پِری، رنگی از دل نگرانی ها

سرفصل مطالب

آیا یک رنگ می تواند آینده را پیش بینی کند؟

پس از عدم قطعیت های فراوان در سال های 2020 و 2021، بسیاری به دنبال نشانه هایی از هر منبعی هستند. رنگ سال 2022 پنتون یک رنگ جدید است، بسیار پری (very peri)، که به گفته لتریس آیزمن، مدیر اجرایی مؤسسه رنگ پنتون، و لوری پرسمن، معاون مؤسسه رنگ پنتون، عدم اطمینان و احتیاط را در بر می گیرد.

چرا وری پری ؟

پرسمن در تماسی گفت: «این رنگی است که واقعاً آینده را با نوری جدید به جلو نشان می دهد. “ما احساس می کنیم این رنگ عالی، برای انتقال احساسات در مورد آینده است.”

بسیار پری (very peri)، نتیجه تقریباً یک سال تحقیق و پیش‌بینی روند موسسه رنگ پنتون است که در اواخر بهار شروع به بررسی روند رنگ‌ها می‌کند. ایزمن با تاکید بر اینکه افزایش علاقه به پلتفرم‌های متاورس و بازی به الهام بخشیدن به رنگ سال 2022 کمک کرد، گفت: “ما به حوزه‌های بسیاری، از ورزش گرفته تا مد، نگاه می‌کنیم تا ببینیم مردم درباره چه چیزی صحبت می‌کنند.”

 آیزمن گفت: “شکی نیست که بازی بر استفاده مداوم از Very Peri تأثیر گذاشته است، و ما واقعاً می‌خواهیم رنگ سال منعکس کننده اتفاقاتی باشد که در حال رخ دادن است.”

این رنگ ریشه در دنیای طبیعی و سلامتی نیز دارد، با گیاهان یاس بنفش، اسطوخودوس، و گیلاس که حس آرامش بخشی را در زمان‌های پر هرج و مرج ارائه می‌کنند

با این حال، رنگ بنفش گرم‌تر ممکن است مانند رنگ سال 2022 پس از رنگ‌های واضح‌تری که پنتون برای سال 2021 انتخاب کرد، شگفت‌انگیز باشد: خاکستری نهایی و رنگی از زرد به نام Illuminating. در انتشاری، پنتون توضیح داد که دوتایی 2021 قرار بود نشان دهنده نور انتهای تونل پس از سال 2020 باشد. اما از آنجایی که بسیاری به مبارزه با نوع Omicron ادامه می دهند و جهان وارد مرحله دیگری از عدم قطعیت می شود … خوب، آیا Very Peri می تواند ما را نجات دهد ؟!  در هر صورت، رنگ چشم انداز جدیدی ارائه می دهد. همانطور که همکارم کیانا مردن امروز صبح به من نوشت، “حداقل رنگ جدیدی است!”

گالری تصاویر

منبع : Vogue

دیدگاهتان را بنویسید

مقالات مرتبط

محصول مورد نظر خود را جستجو کنید :